Dolnośląskie Centrum Dziecięce

Al. Wiśniowa 83 D-E, 53–126 Wrocław

tel. 71 346 16 96

Laryngolog dziecięcy Wrocław

☰ PORADNIA LARYNGOLOGICZNA

☰ OFERTA

Poradnia laryngologiczna w DCD oferuje usługi w zakresie diagnostyki i leczenia małych pacjentów z problemami zdrowotnymi w:
• obrębie ucha,
• nosa,
• krtani,
• gardła,
• narządów głowy i szyi.

☰ SPRZĘT I BADANIA

W naszej poradni laryngologicznej zapewniamy małym pacjentom opiekę laryngologiczną z dostępem do wysokiej jakości sprzętu laryngologicznego.

Jednym z najczęściej rozpoznawanych problemów u dzieci w wieku przedszkolnym jest przerost migdałka gardłowego (tzw. trzeci migdał).

Jeżeli u dziecko występują problemy z oddychaniem, przełykaniem, dziecko oddycha przez usta (chodzi z otwartą buzią), cierpi na przedłużające się katary, nawracające zapalenie dróg oddechowych lub zapalenie uszu to może oznaczać, że u dziecka wystąpił nadmierny przerost tkanki adenoidalnej. W celu ustalenia przyczyn opisanych objawów lub potwierdzenia podejrzenia przerostu trzeciego migdałka należy wykonać  badanie endoskopowe przy użyciu fiberoskopu (endoskopu z kamerką).

W naszej poradni laryngologicznej posiadamy nowoczesny sprzęt – endoskop giętki (nasofaryngoskop), pozwalający na dokładną diagnostykę powiększonego trzeciego migdałka, który zobrazuje niewidoczny, usytuowany w części nosowej gardła powyżej podniebienia miękkiego migdałek.

W naszej codziennej pracy staramy się wykorzystywać wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów oraz nowoczesną technologię, tak aby móc zaproponować pacjentom jak najwyższy standard opieki, który podniesie jakość ich życia.

Na każdym etapie leczenia oraz po jego zakończeniu służymy dzieciom oraz ich rodzicom kompetentnym wsparciem.

NASI SPECJALIŚCICENNIKREJESTRACJA

✓ Dr Paweł Suwała
✓ Lek. med. Magdalena Batorzyńska – Milach, specjalista otolaryngologii dziecięcej
✓ Lek. med. Agata Zalewska, specjalista otolaryngologii

Konsultacja laryngologiczna z endoskopią – 180 zł

Rejestracja za pomocą formularza rejestracji wizyt lub telefonicznie:

✓ tel.: ( 71) 346 16 96

Rejestracja czynna:

✓ Poniedziałek – Piątek 08:00 – 20:00

ZOBACZ JAK DO NAS DOJECHAĆ